telefon: 668-384-256

Makijaż permanentny: 536 877 666

ul. Podgórna 1a, 86-100 Świecie

MENU

Drodzy Klienci !!!

Czas zamknięcia salonów wykorzystaliśmy na przygotowaniu salonu do nowych warunków tak abyśmy wszyscy czuli się jak najbezpieczniej. Wiąże się to ze sporymi zmianami dlatego stworzyliśmy regulamin, z którym prosimy się zapoznać zanim przyjedziecie do nas na jakikolwiek zabieg.

REGULAMIN:

1. Prosimy o zapisy w miarę możliwości w formie telefonicznej (na wiadomości możemy odpowiadać z opóźnieniem). Jeżeli nie odbieramy tzn. , że oddzwonimy w ciągu 4 godzin lub w kolejnym dniu pracującym jeżeli było to połączenie wykonane już po naszej pracy. Jeżeli nie oddzwonimy w tym czasie prosimy o przypominający kolejny telefon- prosimy też o wyrozumiałość i cierpliwość (po długiej przerwie mamy bardzo dużo pracy jeżeli chodzi o połączenia telefoniczne z wszystkimi klientami). Nasze godziny otwarcia są ruchome, dlatego nie jesteśmy w stanie wskazać określonych godzin do kontaktu z nami. Zazwyczaj pracę zaczynamy od godziny 8.00 od poniedziałku do piątku.

2. Jeżeli masz już umówiony termin prosimy o przybycie na wizytę punktualnie oraz nie spóźnianie się więcej niż 5 minut. O ewentualnym spóźnieniu prosimy nas informować telefonicznie.

3.Prosimy o przybywanie bez osób towarzyszących. Wyjątek stanowią osoby niepełnoletnie, które są do nas umówione i wymagają obecności jednego opiekuna.

4.Prosimy wchodzenie do salonu w maseczkach (zakrywających zarówno nos i usta !!! ) najlepiej z rodzaju medycznych, bawełniane maseczki bez filtra nie chronią nas w takim stopniu jak te medyczne. Jeżeli nie posiadacie takiej, możecie ją zakupić u nas w salonie za kwotę 5zł. Jednak prosimy nie wchodzić do salonu jeżeli nie macie ubranej maseczki. Jeżeli chcecie zakupić ją u nas prosimy zadzwonić dzwonkiem przed wejściem i poczekać aż ktoś z personelu wyjdzie na zewnątrz w celu przekazania nowej maseczki.

5. Przed wejściem prosimy o zdezynfekowanie dłoni wg instrukcji oraz o zapoznanie się z wystawioną informacją (płyn w atomizerze bezdotykowym dostępny przed wejściem, wystarczy zbliżyć dłoń).

6. Po wejściu do salonu prosimy o dokładne umycie rąk wg instrukcji oraz o zajęcie miejsca na stanowisku. Ponownie zdezynfekujemy Państwu dłonie dlatego prosimy od tego momentu nie dotykać torebki, telefonu i ograniczyć dotykanie zbędnych rzeczy.

7. Prosimy o niedotykanie zbędnych mebli, przyborów, rzeczy w salonie i ograniczenie tego do minimum.

8. Po każdej wizycie mamy zaplanowane 15 minutowe przerwy w celu przygotowania stanowiska dla kolejnej osoby, dlatego tak ważne jest nie przychodzenie przed czasem, ale też nie spóźnianie się. W związku z powyższym, podczas zapisów prosimy o dokładne przemyślenie jakie usługi chcą Państwo wykonać, bo prawdopodobnie nie będziemy mogły zrobić czegoś nieplanowanego (zwyczajnie nie będzie na to zarezerwowanego czasu). Jeżeli planujesz jakiekolwiek zdobienia paznokci postaraj się nas o tym powiadomić wcześniej, ponieważ to dla nas często co najmniej kilkanaście minut dłużej.

9.Zapoznaj się z ankietą: jeżeli na jakiekolwiek pytanie odpowiesz ,,tak" prosimy o odwołanie wizyty:

a)Czy w okresie ostatnich 14 dni przebywał(a) Pan(i) za granicą?

b)Czy w okresie ostatnich 14 dni miał(a) Pan(i) kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 lub podejrzewa się takie zakażenie (np. osoba taka czeka na wynik), bądź z osobą, która przebywa na kwarantannie lub w izolacji lub jest objęta dozorem sanitarno-epidemiologicznym?

c)Czy wykazuje Pan(i) przynajmniej jedną z cech infekcji takich jak: katar, kaszel, podwyższona temperatura, trudności w oddychaniu lub bóle w klatce piersiowej, osłabienie/utrata zmysłu smaku i węchu?

d)Czy wykazuje Pan(i) lub któryś z domowników odpowiednio:

-objawy zakażenia koronawirusem SARS-COV-2

-podobne objawy potencjalnie wskazujące na możliwość zachorowania na COVID-19?

e)Czy jest Pan(i) odpowiednio:

-podejrzany/a o zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 ( w tym osobą oczekującą na wynik badania w tym zakresie) -osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji lub objętą....dozorem sanitarno-epidemiologicznym?

10.Prosimy nie używać telefonów komórkowych w trakcie wykonywania usługi oraz innych zbędnych rzeczy przy zabiegu. 

11.Jeżeli nie jesteś umówiony/a, a chcesz się skonsultować, porozmawiać osobiście, wykupić bon prezentowy itp. prosimy o nie wchodzenie bezpośrednio do salonu. Prosimy zadzwonić do drzwi i poczekać na osobę z obsługi, która wyjdzie do Pani(a) na zewnątrz (pamiętajmy o zachowaniu należytej odległości i ubranej maseczce zakrywającej nos i usta).

Powyższe zasady wynikają z Wytycznych Ministerstwa Rozwoju i  są po to by nas chronić i pozwolić na bezpieczną pracę. Chcemy zadbać zarówno o Was drodzy Klienci jak i o nas abyśmy mogli spotykać się na zabiegach w jak najbezpieczniejszych warunkach.